Anglia+44 759 8064 844
Anglia+44 770 1075 580
Polska+48 502 581 249
info@samochodyzanglii.pl
  • facebook
  • google+
  • twitter
 

Auta zabytkowe z Anglii - sprowadzanie aut zabytkowych z Wielkiej Brytanii

 

Zapraszamy do świata samochodów klasycznych z UK do PL

Nasza firma sprowadza wszystkie możliwe auta zabytkowe z Anglii. Jeżeli jesteś miłośnikiem starych samochodów brytyjskich to dobrze trafiłeś. Możemy znaleźć egzemplarze w bardzo dobrym stanie i dobrej cenie lub auto, które będzie wymagało remontu. Decyzje zawsze zostawiamy naszym klientom. Posiadamy bardzo dużo kontaktów w Anglii i nie tylko. Auta klasyczne z Anglii to nie tylko dobra inwestycja kapitału ale również gwarancja fantastycznej jazdy. W ofercie naszej mamy auta do remontu jak i w bardzo dobrym stanie. Przykladowe auta klasyczne z Anglii do Polski poniżej:

 

Oferujemy profesjonalny i tani import samochodów zabytkowych z Anglii i terenu całej Wielkiej Brytanii (Szkocja, Walia i Irlandia Północna). Sprowadzamy zarówno samochody bezwypadkowe, jak też te po wypadku.

 

Ceny samochodów zabytkowych z Wielkiej Brytanii:

Ceny klasycznych aut idą mocno w górę, po kilka, a nawet kilkanaście procent rocznie. Świadczą o tym zarówno ceny wywoławcze aukcji, ceny wystawianych na sprzedaż egzemplarzy, a także dane ze specjalistycznych cenników. Okazuje sie że wiele osób w czasie kryzysu nie inwestuje na giełdzie czy w obligacje, tylko w klasyczne samochody.

Analiza cen oldtimerów z ostatnich kilku lat pokazuje, że stopa zwrotu wynosi co najmniej 8-10 proc. rocznie, a więc znacznie powyżej  lokat bankowych. Najbardziej poszukiwane są auta w stanie orginalnym, z udokumentowaną historią.


Auta zabytkowe z Anglii - ściągamy stare auta z Wielkiej Brytanii takie jak:

Rolls Royce, Bentley, Triumph, TVR, Jaguar, Ford Mustang, Chrysler, Chevrolet, Pontiac oraz wiele innych samochodów klasycznych. Jednocześnie zapewniamy Państwu możliwość znalezienia i zakupu oldtimerów na zamówienie.

Importujemy również symbole brytyjskiej komunikacji - prawdziwe londyńskie taksówki takie jak stare modele Taxi Fairway, lub też Taxi TX1 i TX2. Sprowadzaniem samochodów zajmujemy się od kilkunastu lat i robimy to z pasją oraz pełnym zaangażowaniem. Oferujemy Państwu auta zabytkowe z Anglii i import samochodów zabytkowych z Wielkiej Brytanii.

Dajemy Państwu gwarancję, że sprowadzane przez nas auta zabytkowe z Anglii będą dla Państwa znakomitym wyborem i będą służyły jeszcze przez wiele lat.

 

OLDTIMERY I YOUNGTIMERY Z ANGLII DO POLSKI - Gdzie najtaniej kupić auto??


 

 

Zapewniamy Państwu również: transport-anglia-polska transport-polska-anglia

Profesjonalne usługi w imporcie wszystkich marek i modeli samochodów z terenu Anglii i całej Wielkiej Brytanii. Oferujemy możliwość przywiezienia,transport do Polski samochodów osobowych, terenowych, sportowych, vanów, kabrioletów i wszystkich innych w zalezności od upodobań klienta.

Sprowadzamy samochody na części, w całości, ale jesteśmy też w stanie sprowadzać dla Państwa różnego rodzaju części samochodowe.

Jeżeli potrzebują Państwo sprowadzić do Polski wysokiej jakości specjalistyczne maszyny rolnicze, budowlane, remontowe - możemy zaproponować nasze wieloletnie doświadczenie w transporcie dużych maszyn i pojazdów z Wielkiej Brytanii do Polski.

Oferujemy również profesjonalną pomoc techniczną w przypadku jakichkolwiek pytań, lub problemów natury technicznej i mechanicznej z Państwa pojazdem, lub maszyną.


UŻYWANE AUTA Z ANGLII DO POLSKI GDZIE KUPIC TANIO - PRZEWÓZ SAMOCHODU Z ANGLII DO POLSKI 2019-01-21

Czy warto jechać lub sprowadzić auto używane z Anglii?? Gdzie można szukać auta w Anglii??Zawsze kupujemy samochody ze sprawdzonych zródeł. Sprowadzenie, kupno auta z Anglii naprawdę się opłaca. Auta na części, auta używane z Anglii do Polski są to egzemplarz po które warto się wybrać. Przedstawimy Wam najlepsze miejsc gdzie warto kupować auta z Anglii na części ale przed kupnem auta trzeba sprecyzować własne wymagania: - marka auta: np. audi, toyota, bmw, opel - budżet jakim dysponujemy np. £2000, - pojemność silnika  - przebieg auta. Pamiętajmy że na cenę auta ma duży wpływ przebieg i stan samochodu. Dużo naszych klientów zdecydowało sie na auta powypadkowe z firmy copart. Przykladowe oferty:

- BMW 525D rocznik 2004 przebieg: 157.000 mil lokalizacja Rochford UK CENA:  TYLKO £125  TANIE AUTA Z ANGLII . Jeśli potrzebny jest transport to dysponujemy duża flotą transportową. TANI TRANSPORT AUT Z ANGLII DO POLSKI

- AUDI A8 3.0TDI ROCZNIK 2009 przebieg: 145.000 mil lokalizacja CHESTER UK CENA: TYLKO £1650 TANIE SAMOCHODY Z ANGLII DO POLSKI . Oferujemy równiez PRZEWÓZ AUTA Z ANGLII DO POLSKI

Po więcej informacjii proszę dzwonić 00447598064844

LAWETA ANGLIA LAWETA UK LAWETA LONDYN RECOVERY POMOC DROGOWA 2018-09-20

Oferujemy tani transport UK, odbiór aut z aukcjii i dowóz na terenie Anglii: COPART, MOTORHOG,HBC i ogłoszenia prywatne. Oferujemy najniższe ceny oraz szybki dojazd na miejsce. Odbieramy samochody z :

Bristol LAWETA UK - PL
Chester LAWETA PL UK
Colchester TANI TRANSPORT AUT Z ANGLII DO POLSKI
Newbury TANI TRANSPORT AUT Z POLSKI DO ANGLII
Peterlee TRANSPORT SAMOCHODÓW Z ANGLII DO POLSKI
Rochford TRANSPORT SAMOCHODÓW Z POLSKI DO ANGLII
Sandtoft LAWETA Z ANGLII DO POLSKI
Sandwich LAWETA Z POLSKI DO ANGLII
Sandy PRZEWÓZ AUT Z ANGLII DO POLSKI
Westbury PRZEWÓZ AUT Z POLSKI DO ANGLII
Whitburn
Wisbech
Wolverhampton
York
 

BEZPIECZNE KUPNO AUT Z AUKCJII COPART,MOTORHOG I INNE. TANI TRANSPORT AUT Z ANGLII DO POLSKI 2018-08-30

NOWA USŁUGA TYLKO U NAS - SPRAWDZENIE AUTA Z aNGLII DO POLSKI  Z AUKCJII COPART,MOTORHOG LUB AUTA OD OSÓB PRYWATNYCH - BEZPIECZNY ZAKUP SAMOCHODU

Jeśli kupujesz auta - samochody z aukcjii ta usluga jest dla Ciebie. NOWA USLUGA - SPRAWDZENIE AUTA Z AUKCJII COPART MOTORHOG I HBC. Kupowanie samochodu z licytacjii copart to duże ryzyko. Nigdy nie mamy 100% pewności stanu technicznego auta: - praca silnika - dobra skrzynia biegów - czy podany opis zgadza sie z rzeczywistością. Współpracujemy z największymi aukcjami w Anglii i mamy codzienie możliwość sprawdzenia auta przed zakonczeniem aukcjii.

Oferujemy pełny serwis sprowadzenie samochodu z Anglii do Polski lub import aut z Anglii do Polski:

- sprawdzenie auta przed kupnem: z wszystkich aukcjii na terenie UK. NOWA UŁUGA TYLKO U NAS

- przygotowanie dokumentów do exportu aut z Anglii do Polski

- tani transport samochodu z Anglii do Polski - przewóz auta z Anglii do Polski

Po więcej informacjii prosze dzwonić 00447598064844 SAMOCHODYZANGLII.PL

SPRAWDZENIE AUTA Z ANGLII DO POLSKI - SPRAWDZENIE UŻYWANEGO SAMOCHODU PRZED KUPNEM 2018-05-23

Większość naszych klientów decyduje się na auta, samochody lub traktory używane dlatego mamy dla Was nową ofertę. Przed kupnem auta z Anglii do Polski lub uzywanego samochodu z Anglii do Polski oferujemy pomoc w oględzinach przyszlego importowanego auta z Anglii do Polski. Nasza profesionalana firma oferuje:

- sprawdzenie auta przed kupnem (przed kupnem auta proszę nie wysyłać depozytu) Istnieje możliwość sprawdzenia sprzedajacego i auta czy rzeczywiście istnieje

- wyszukujemy auta tylko ze sprawdzonych zródeł

- profesionalna obsługa od  A do Z:

- tani transport samochodu z Anglii do Polski - tani transport samochodu z Polski do Anglii

Zobacz więcej