Anglia+44 759 8064 844
Anglia+44 770 1075 580
Polska+48 502 581 249
info@samochodyzanglii.pl
  • facebook
  • google+
  • twitter
 

Auta zabytkowe z Anglii - sprowadzanie aut zabytkowych z Wielkiej Brytanii

 

Zapraszamy do świata samochodów klasycznych z UK do PL

Nasza firma sprowadza wszystkie możliwe auta zabytkowe z Anglii. Jeżeli jesteś miłośnikiem starych samochodów brytyjskich to dobrze trafiłeś. Możemy znaleźć egzemplarze w bardzo dobrym stanie i dobrej cenie lub auto, które będzie wymagało remontu. Decyzje zawsze zostawiamy naszym klientom. Posiadamy bardzo dużo kontaktów w Anglii i nie tylko. Auta klasyczne z Anglii to nie tylko dobra inwestycja kapitału ale również gwarancja fantastycznej jazdy. W ofercie naszej mamy auta do remontu jak i w bardzo dobrym stanie. Przykladowe auta klasyczne z Anglii do Polski poniżej:

 

Oferujemy profesjonalny i tani import samochodów zabytkowych z Anglii i terenu całej Wielkiej Brytanii (Szkocja, Walia i Irlandia Północna). Sprowadzamy zarówno samochody bezwypadkowe, jak też te po wypadku.

 

Ceny samochodów zabytkowych z Wielkiej Brytanii:

Ceny klasycznych aut idą mocno w górę, po kilka, a nawet kilkanaście procent rocznie. Świadczą o tym zarówno ceny wywoławcze aukcji, ceny wystawianych na sprzedaż egzemplarzy, a także dane ze specjalistycznych cenników. Okazuje sie że wiele osób w czasie kryzysu nie inwestuje na giełdzie czy w obligacje, tylko w klasyczne samochody.

Analiza cen oldtimerów z ostatnich kilku lat pokazuje, że stopa zwrotu wynosi co najmniej 8-10 proc. rocznie, a więc znacznie powyżej  lokat bankowych. Najbardziej poszukiwane są auta w stanie orginalnym, z udokumentowaną historią.


Auta zabytkowe z Anglii - ściągamy stare auta z Wielkiej Brytanii takie jak:

Rolls Royce, Bentley, Triumph, TVR, Jaguar, Ford Mustang, Chrysler, Chevrolet, Pontiac oraz wiele innych samochodów klasycznych. Jednocześnie zapewniamy Państwu możliwość znalezienia i zakupu oldtimerów na zamówienie.

Importujemy również symbole brytyjskiej komunikacji - prawdziwe londyńskie taksówki takie jak stare modele Taxi Fairway, lub też Taxi TX1 i TX2. Sprowadzaniem samochodów zajmujemy się od kilkunastu lat i robimy to z pasją oraz pełnym zaangażowaniem. Oferujemy Państwu auta zabytkowe z Anglii i import samochodów zabytkowych z Wielkiej Brytanii.

Dajemy Państwu gwarancję, że sprowadzane przez nas auta zabytkowe z Anglii będą dla Państwa znakomitym wyborem i będą służyły jeszcze przez wiele lat.

 

OLDTIMERY I YOUNGTIMERY Z ANGLII DO POLSKI - Gdzie najtaniej kupić auto??


 

 

Zapewniamy Państwu również: transport-anglia-polska transport-polska-anglia

Profesjonalne usługi w imporcie wszystkich marek i modeli samochodów z terenu Anglii i całej Wielkiej Brytanii. Oferujemy możliwość przywiezienia,transport do Polski samochodów osobowych, terenowych, sportowych, vanów, kabrioletów i wszystkich innych w zalezności od upodobań klienta.

Sprowadzamy samochody na części, w całości, ale jesteśmy też w stanie sprowadzać dla Państwa różnego rodzaju części samochodowe.

Jeżeli potrzebują Państwo sprowadzić do Polski wysokiej jakości specjalistyczne maszyny rolnicze, budowlane, remontowe - możemy zaproponować nasze wieloletnie doświadczenie w transporcie dużych maszyn i pojazdów z Wielkiej Brytanii do Polski.

Oferujemy również profesjonalną pomoc techniczną w przypadku jakichkolwiek pytań, lub problemów natury technicznej i mechanicznej z Państwa pojazdem, lub maszyną.


Auta z Anglii do Polski - Samochody z kategorią B C D - tani transport aut z Anglii do Polski 2018-01-18

Jeżeli planujesz kupić auto z Anglii do Polski. Zawsze musisz sprawdzić jaką ma kategorię. Kategorię B C D oznaczają, że auto brało udział w wypadku samochodowym lub ma duże zniszczenia. Firmy ubezpieczeniowe, które kupują auta powypadkowe nadają im kategorie w zależności od zniszczenia.

- B kategoria oznacza że auto z Anglii nie nadaje się do dalszego prawa użytku. Auto może byc wykorzystane jedynie jako dawca części - tzw. auta z Anglii na części

- C kategoria oznacza że auto z Anglii do Polski można sprowadzić ale należy je dokladnie sprawdzić: zawieszenie i elektryka. Są to auta zazwyczaj po dużych kolizjach drogowych

- D kategoria oznacza że auto bralo udział w kolizjii drogowej ale jest dalej zdolne do jazdy.

Auta z Anglii z C i D kategorią zazwyczaj nie mają dowodu rejestracyjnego V5. Nasze doświadczenie pozwala nam jednak na zdobycie tego dokumentu.

Nowa usluga: kupno i sprowadzenie aut z Anglii z KATEGORIA B TZW. BREAKER!!!

Po więcej informacjii proszę dzwonić tel. 00447598064844

V12 silniki za jedyne 20 tyś złotych - tanie auta z Anglii - laweta z Anglii do Polski 2017-06-25

Ferrari 400 I 1984 silnik 4823 V12 - Jaguar XJ -S 1975 silnik 5340 V12 - BMW 850  4988 V12 - Mercedes Benz SL 5987 V12 - Aston Martin DB7 Vantage 5935 V12. Niesamowite przeżycie jest posiadanie silnika V12 z manualną skrzynią biegów. Prowadzący to auto czuje respekt z racjii niebywałej mocy. Mocne wciśnięcie gazu skutkuje łagodnym wybudzeniem drzemiacych pod maską 400 koni. Decyzja wyboru tych aut jest bardzo trudna aczkolwiek cena za Jaguar jest niesamowita jako drugi naszym zdaniem będzie mercedes no i oczywiście zwyciezcą jest szef wszytkich szefów FERRARI. Po więcej informacji jak kupić i sprowadzić auto z Anglii do Polski. Proszę dzwonić +44 759 8064 844 +48 502 581 249. Specializujemy się również w transport aut z Anglii do Polski - transport aut z Polski do Anglii.

Rynek aut zabytkowch z Anglii - OLDTIMERY&YUNGTIMERY - transport aut z Anglii do Polski 2016-09-29

Obserwacje na rynku europejskim aut zabytkowch nie pokazują recesjii. Auta klasyczne z Anglii z roku na rok idą do góry. Rynek angielski to największy rynek aut zabytkowych na świecie. Naprawdę warto się wybrać na aukcję, będzie to dobra lekcja - jak kupić oldtimera lub youngtimera w UK. Ostatnio auta z Anglii do Polski bardzo szybko idą w górę. Przykładowa oferta:  Ford Escort  RS 1974 rok  cena 36000 pound lub Ford Capri 3.0S cena 19.688 pounds.Według nas najlepiej kupić auto do pełnego remontu cena na pewno bedzie o 40% mniejsza.  Więcej informacji możemy udzielić pod tel. 0048502581249 tani transport aut z Anglii do Polski.

Używane auta z Anglii do Polski - tanie minivany - laweta z Anglii do Polski 2016-07-21

Zawsze to samo pytanie, które auto wybrać ??Auta z drugiej ręki i vany to zazwyczaj z dużymi przebiegami ale w Anglii zawsze można znalezć coś taniego i dobrego. Importowane auta z Anglii do Polski idelane są na wakacje, super dla dużej rodziny i jeśli posiadasz swój własny biznes to zawsze możesz coś zabrać. Plusy tych aut to na pewno: zmieści do 9 osób, komfort podróży, za dobre modele trzeba wydać ok. 40.000 zł. Auta z Anglii to na pewno dobry interes. Chcesz kupić auto z Anglii do Polski?? Potrzebujesz transport samochodu z Anglii do Polski?? Proszę o kontakt Anglia +44 759 8064 844 UK  +44 742 4956 918  PL +48 502 581 249 info@samochodyzanglii.pl

Nasze uslugi transportowe to pełny profesionalizm i rzetelność. 365 dni w roku 24h.

Pozdrawiamy

samochodyzanglii.pl

Zobacz więcej